referencie REFERENCIE

• NAŠI KLIENTI


Medzi klientov spoločnosti EasyLink patria veľké, stredné aj malé firmy z celého sveta, vládne agentúry pre podporu obchodu, obchodné komory a zahraničné konzultačné spoločnosti. Ročne dokončíme takmer 200 rôznych projektov, ktoré našim klientom pomôžu uzavrieť nové obchody v hodnotách stoviek tisíc až miliónov Eur či dolárov.


Viď KLIENTI...


• CITÁCIE


"… Flexibilita, spracovanie a výsledky boli vždy dodané v tej najvyššej kvalite a napomohli nám k rozšíreniu podnikateľských aktivít. Veríme, že aj v budúcnosti sa budeme môcť oprieť o služby od spoločnosti EasyLink!"

Andrej Lüttmerding, prokurista firmy S & Partners s.r.o., Trenčín


Pozrite sa, čo o nás hovoria niektorí ďalší klienti - CITÁCE...

• VZORY REPORTOV


Každý projekt je iný a jedinečný. Všetka naša práca je vždy plne prispôsobená individuálnym potrebám klienta. Samozrejme vysoká profesionálna úroveň kvality, osvedčená metodika a štandardizovaný spôsob spracovania správ platí pre všetky...

Viď VZORY REPORTOV...


•

SEKTORY


EasyLink poskytuje svoje služby vo všetkých sektoroch priemyslu. Iba za rok 2007 sme realizovali takmer 200 projektov rôznych rozsahov a zameraní. Prosím pozrite sa tu na krátky prehľad našich vybraných projektov od roku 2006.

Viď SEKTORY...